HANA - Developer Warszawa
Idealny dom

Zbudujemy dla Ciebie idealny dom...

Twój dach

Dach - najważniejsza część Twojego domu.

Kostka brukowa

Idealny dom wymaga idealnego otoczenia...

Usługi

Zobacz czym sie jeszcze zajmujemy...

Example FrameDzięki współpracy z czołowymi producentami kostki brukowej, poznaliśmy te produkty z każdej strony i jako stały odbiorca możemy zaproponować bardzo dobre ceny swoim klientom.
Doświadczenie w branży brukarskiej i duże umiejętności każdego z naszych pracowników, pozwala w dowolny sposób kształtować nawierzchnie układaną z kostek brukowych. Podczas wykonywania prac, na bieżąco kontrolujemy jakość materiałów i surowców w celu wyeliminowania wyrobów uszkodzonych bądź niepełnowartościowych. Możemy pochwalić sie szeroka listą zadowolonych z naszych usług klientów. Nasze realizacje to nie tylko posesje prywatne ale również zlecenia wykonane dla instytucji państwowych oraz firm prywatnych

Oferujemy Państwu w pełni profesjonalną obsługę od wykonania projektu nawierzchni z kostki brukowej po ułożenie ostatniego kawałka kostki. Na miejsce inwestycji przyjeżdża projektant, który dokonuje faktycznych pomiarów i omawia z Klientem szczegóły planowanej nawierzchni z kostki. Następnie wykonuje profesjonalny projekt w oparciu o zebrane pomiary i informacje - projekt ten jest konsultowany z klientem. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient aktywnie uczestniczy w projektowaniu swojego wymarzonego otoczenia a projektant pomaga mu osiągnąć zamierzony rezultat.